KÚRENIE

Dovoľte aby som vám predstavil aparáty POLYFLAM ,  ktoré sú úžasnou kombináciou otvoreného ohňa a zároveň kúrenia celého domu. Originálny francúzsky patent dvoch komôr nad sebou dovoľuje 4 tipy horenia.

 

Prvé horenie je vo vrchnej komore a správa sa, ako klasický otvorený krb s minimálnou účinnosťou. Spodné horenie je zamerané na maximálnu účinnosť kde sa nachádza komora s ťahmi,  dokáže udržať pahrebu aj 12 hodín bez použitia elektroniky.

 

Ďalej je kombinácia vrchného a spodného ohňa pri ktorej dosahuje aparát  maximálnu účinnosť.

 

Posledným typom je horenie na vrchu podielom do spodnej komory pri odtiahnutí liatinových platni. Týmto spôsobom dokážeme kúriť vo vrchnej komore a zároveň dostať 30 až 50 percent tepla do rekuperatora a tým aj do celého domu.

Ako bonus dokážu krbové vložky POLYFLAM variť, piecť, údiť a grilovať. Práve preto sú veľmi vhodné na chalupy, do reštaurácií alebo súkromných altánkov. Distribúciu tepla môžeme zabezpečovať formou sálania takzvanými hypokaustovými stenami ale tiež konvekciou alebo ventilátorom. V ponuke sú hotové moderné diela v plechových plášťoch, ale tiež rustikálne krby s kamennými portálmi. Samozrejme veľa kachliarov uprednostňuje kúpiť len aparát  a zhotoviť individuálne dielo na mieru v originálnom prevedení.

 Firma Kráľovič s.r.o. je výhradným zástupcom produktov POLYFLAM pre slovenskú a českú republiku. Výrobky POLYFLAM sú určené na predaj len kachliarskym firmám ktoré po zaškolení dokážu zabezpečiť správny chod spotrebiča. Na tieto účely slúži školiace zariadenie firmy Kráľovič s.r.o. v dedinke Hokovce blízko kúpeľného mesta Dudince. Pokiaľ by vás zaujala funkcia našich zariadení radi by sme vás privítali na školení  v našich priestoroch. 

Kontaktujte nás

na vypracovanie ponuky, dohodnutie stretnutia, alebo ak máte akékoľvek iné otázky

 

Kráľovič s.r.o

Hokovce 13, 935 84 Hokovce, Slovensko

Tel.: 00421903632312, 00421905501145

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon