Historický dizajn a nová technológia

Vytváranie kompromisov je často krát veľmi náročné. Otvorený či uzatvorený oheň? Historický dizajn alebo radšej moderný? Teplo a multifunkčné vykurovanie alebo možnosť varenia? Avšak najdôležitejšia otázka v tomto prípade je, či vieme tieto žiadosti nakombinovať a zosúladiť.


Historický portál a kozub bol samozrejmosťou pre mnoho domácností v minulosti. Tento dizajn má určite svoje čaro a portály ako aj ten zobrazení na fotografii nádherne sadnú do vašej domácnosti avšak prichádzajú so svojími nevýhodami.


Hlavnou nevýhodou je zle nasadený a vyregulovaný komín, ktorý spôsobuje že dym sa dostáva do interiéru a tak zabraňuje atmosfére v domove a je samozrejme aj nebezpečný a preto sa neodporúča! Ak je tento prípad pre vás povedomí, tak ste sa možno rozhodli nevykurovať a použiť kozub iba ako dekoráciu. Sviečky a kvetináče nemiesto plápajúceho ohňa. Ak je pre vás táto možnosť postačujúca ponúkame vám slvelý výber elektrických LED sviečok od spoločnosti The Flame.


Foto kredit: ttps://foxhollowcottage.com/


Foto kredit: ttps://theglossynest.com/


Druhou možnosťou ako utmeliť túto dieru a v tomto prípade docieliť aj žiadané teplo ale možno narušiť originálny dizaj je vloženie oceľovej pece. Oceľové pece sú extrémne funkčné a dokážu vykúriť celú izbu, ak sa prevod pripojí, tak aj viac izieb naraz. My osobne odporúčame pec Iron Dog od Nemeckej firmy Brunner, ktorá ponúka najvyššiu kvalitu a efektivitu a dá sa zakúpiť a namontovať cez našu firmu Kráľovič.Foto kredit: ttps://tdecoist.com/


Avšak ak sa nechcete vzdať pôvodného dizajnu a stále mať pociť tepla tak vám ponúkame alternatívu, ktorá ponúka obe možnosti. Firma Lorflam ako aj firma Polyflam sa zaoberajú otvoreným ohniskom a skvelou technológiou ktorá vám umožní ho mať v domácnosti. Firma Polyflam dodatočne vytvorila sadu VINCI ktorá taktiež spĺňa najnovšie ekologické normy.

Ak máte záujem o produkty v tomto článku, neváhajte sa nás kontaktovať.Recent Posts

See All

Kontaktujte nás

na vypracovanie ponuky, dohodnutie stretnutia, alebo ak máte akékoľvek iné otázky

 

Kráľovič s.r.o

Hokovce 13, 935 84 Hokovce, Slovensko

Tel.: 00421903632312, 00421905501145

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon