top of page

Karma

V sortimente konvenčných plynových sporákov je Karma lídrom na českom trhu. Vďaka ich kvalite sa sortiment výrobkov neustále rozširuje. O spotrebiče KARMA je značný záujem nielen v Európskej únii, ale aj v krajinách bývalého Sovietskeho zväzu, ako sú Rusko, Ukrajina, Gruzínsko, Arménsko. Spoločnosť Karma Český Brod a.s. pokračuje vo svojej dlhoročnej výrobnej tradícii aj v súčasnosti. Investíciami do výroby, ktoré sú spojené so zavádzaním technologických inovácií, sa snaží prinášať na trh nové výrobky. Dôkazom toho sú nové generácie výrobkov - vstavané plynové krby a voľne stojace kachle.

 

Značka Karma je stále veľmi obľúbená u zákazníkov všetkých generácií, a to nielen pre svoj sortiment, ale najmä pre svoju vysokú spoľahlivosť a kvalitu. Značka Karma je už viac ako sto rokov symbolom tradičného českého výrobcu.

 

Srdcom ohniska KARMA je jedinečný horák, ktorý vytvára rovnomerný a koncentrovaný plameň, ktorý rozžiari každý vonkajší priestor. Jeho výkon 8,8 kW môže poskytnúť príjemné teplo. Použité materiály sú odolné voči poveternostným vplyvom a ohnisko sa rýchlo a jednoducho inštaluje.

 

Rám ohniska tvorí lakovaná kovová konštrukcia s elegantným ratanovým obložením. Krycia doska je vyrobená zo sklokeramického materiálu v sivo-čiernej farbe a má kamenný povrch.

 

Vďaka batériovému zapaľovaniu a prevádzke na PB fľaše (5-7 kg) možno krb umiestniť do akéhokoľvek vonkajšieho priestoru bez obmedzenia.

 

Voliteľné príslušenstvo: sklenená zábrana proti vetru, liatinový rošt s podstavcom, keramické polená.

 

Hlavné výhody plynových krbov

 

  • atmosféra, teplo, vizuálny zážitok a gril v jednom

  • skvelá voľba pre mestské terasy a balkóny, bez dymu a s ohľadom na susedov

  • jednoduchá obsluha a ľahká konštrukcia

  • predĺženie vonkajšej sezóny na domáce použitie, ako aj pre hotely, reštaurácie a cateringové podujatia

  • Výška barového a obývacieho stola pre flexibilitu použitia  

bottom of page