top of page
CircÇ.jpg

POLYFLAM

Technológia otvoreného ohňa, s najnovšími ekologickými štandardmi a možnosťami moderného aj tradičného dizajnu. 

 

Firma Kráľovič je výhradným zástupcom Polyflam pre slovenský trh

ŠTYRI PRINCÍPY HORENIA

systemPolyflam01 copy.jpg

Dovoľte aby sme vám predstavili aparáty POLYFLAM ,  ktoré sú úžasnou kombináciou otvoreného ohňa a zároveň kúrenia celého domu.

 

Originálny francúzsky patent dvoch komôr nad sebou dovoľuje 4 tipy horenia.

  • Prvé horenie je vo vrchnej komore a správa sa, ako klasický otvorený krb s minimálnou účinnosťou.

  • Ďalši typ horenia je cez vrchné horenie podielom do spodnej komory pri odtiahnutí liatinových platni. Týmto spôsobom dokážeme kúriť vo vrchnej komore a zároveň dostať 30 až 50 percent tepla do rekuperátora a tým aj do celého domu.

  • Spodné horenie je zamerané na maximálnu účinnosť kde sa nachádza komora s ťahmi,  dokáže udržať pahrebu aj 12 hodín bez použitia elektroniky.

  • Posledným typom je je kombinácia vrchného a spodného ohňa pri ktorej dosahuje aparát  maximálnu účinnosť.

Na krbových vložkách POLYFLAM viete variť, piecť, údiť a grilovať. Práve preto sú veľmi vhodné na chalupy, do reštaurácií alebo súkromných altánkov.

Distribúciu tepla môžeme zabezpečovať formou sálania takzvanými hypokaustovými stenami ale tiež konvekciou alebo ventilátorom. V ponuke sú hotové moderné diela v plechových plášťoch, ale tiež rustikálne krby s kamennými portálmi.

 

Samozrejme veľa kachliarov uprednostňuje kúpiť len aparát  a zhotoviť individuálne dielo na mieru v originálnom prevedení.

Produkty POLYFLAM taktiež spĺňajú normu ECO DESIGN 2022 o ktorej sa viete dozvedieť viacej v našom článku.

SYSTEME POLYFLAM02.png
EcoDesign-01 website.png

 Firma Kráľovič s.r.o. je výhradným zástupcom produktov POLYFLAM pre slovenskú republiku. Výrobky POLYFLAM sú určené na predaj len kachliarskym firmám ktoré po zaškolení dokážu zabezpečiť správny chod spotrebiča. Na tieto účely slúži školiace zariadenie firmy Kráľovič s.r.o. v dedinke Hokovce blízko kúpeľného mesta Dudince. Pokiaľ by vás zaujala funkcia našich zariadení radi by sme vás privítali na školení  v našich priestoroch. 

bottom of page