top of page
NAVRHUJEME & STAVIAME

KRBY, KACHLE, PECE

NA MIERU, S GARANTOVANOU KVALITOU, PROFESIONÁLNYM TÍMOM A PODĽA VÁŠHO GUSTA

Vo firme Kráľovič

sa venujeme dizajnovému návrhu, výrobe a kompletnej montáži teplovzdušných krbov, kachľových pecí, krbov, biokrbov, hypokaustov, otvorených krbov - POLYFLAM, záhradných diel a kuchýň pre záhradu. Sme taktiež výhradným predajcom materiálu a realizácie  domácich kúpelov SOMMERHUBER.

Spôsob našej práce spočíva v návšteve objektu a určení tepelných strát, na čo nadväzuje správne určenie vykurovacieho telesa.

Zabezpečujeme montáž komínových systémov JEREMIAS. Zaoberáme sa taktiež realizáciou BIOKRBOV (bezkomínové), plynových krbov a spotrebičov a krbov MOVIE STAR od rakúskeho výrobcu THE FLAME a to typizovaných ako aj krbov vyhotovených na mieru.

NAŠA TVORBA

Firma Kráľovič sa pýši tým že dokáže navrhnúť a vytvoriť kozub, kachlovú pec alebo aj záhradné dielo v akomkoľvek štýle. Či už si želáte tradičné alebo moderné dielo, kozub ktorý Vás zohreje v zime alebo pec na ktorej viete pripraviť jedlo pre Vašich priateľov. Po konzultácii so zákazníkom sa každá stavba ušije dizajnovo na mieru. Prioritou je vymyslieť dielo tak, aby bolo plne funkčné a uspokojilo klienta nielen po stránke estetickej, ale aj bezpečnostnej a tiež z hľadiska ekonomickosti prevádzky. Každý dom a každá stavba je iná, a to sa zohľadňuje pri návrhu diela.

ŠIROKÁ PONUKA

Každý zákazník je jedinečný a tým pádom sme aj náš ponukový výber prispôsobili Vaším požiadavkám. V sekcii POUŽITIE dostanete základný prehľad druhov diel ktoré staviame. Sekcia MÉDIUM Vám priblíži všetky formy vykurovania ktoré zaobstarávame, či už je to kúrenie drevom alebo paletami či plynom. Ak ste už vo svete kozubov zachodení, navštívte sekciu KRBY kde môžete nájsť všetkých našich partnerov a dodávateľov a dosťať inšpiráciu pre vaše dielo. Na záver, v sekcii DOPLNKY nájdete všetko čo vám spríjemní zaobchádzanie s Vaším dielom od kvalitných kožených tašiek na drevo až po čistiace prostriedky na sklo.
Anchor 1
Anchor 2
bottom of page