top of page

Ember Kamin


Kombinácia kvality, dokonalého dizajnu a 30 rokov skúseností - to všetko nájdete pod chorvátskou značkou krbových piecok Ember. Už niekoľko rokov úspešne pôsobí na medzinárodnom trhu a teší sa veľkej obľúbenosti hlavne vo Francúzsku, Nemecku a v celej Škandinávii. V spoločnosti Ember Kamin sa spája pokroková technológia s tradičnými technológiami a ručnou výrobou. To umožňuje výrobu krbových piecok presvedčivej kvality.

DIZAJN DO POSLEDNÉHO DETAILU
Každá krbová piecka Ember je jedinečná. Do každého produktu v počiatočnej fáze vývoja firma investuje veľa času, úsilia a odhodlania technikov a dizajnérov. Po vyrobení prototypu je každý model podrobne testovaný a kontrolovaný a pracuje sa na odstránení možných nedostatkov a vylepšení samotného modelu. Piecky Ember sa môžu pochváliť viacerými formátmi presklení a tvarov. 

PRÍRODNÝ MATERIÁL
Všetky krbové piecky Ember sú dodávané v základnej verzii v čiernej lakovanej oceli alebo v kombinácii s rozmanitými obkladmi, ako sú rôznofarebná keramika, mastenec a vápenec. Vápenec je pri tom jedným z najcharakteristickejším materiálom pre túto značku. 

PRÍVOD ČERSTVÉHO VZDUCHU NA HORENIE A OTOČNÉ PIECKY
Aby oheň v piecke správne horel, je potrebné do ohniska priviesť dostatočné množstvo spaľovacieho vzduchu. Vzduch privádzaný do piecky zvonku, a nie z miestnosti, šetrí energiu a teplo vo vnútri domu a nevyžaduje ďalšie vetranie miestnosti, kde je krbová piecka umiestnená. Niektoré modely krbových piecok sú vyrábané ako otočné, preto prívod vzduchu nemôže byť riešený štandardne zo zadu piecky. Pri týchto modeloch je otvor na pripojenie potrubia pre prívod vzduchu riešený zospodu.

Piecky na drevo Ember Kamin sú dokonalým spojením dizajnu, remeselného spracovania a kvality, ktoré dokážu vniesť do každého interiéru výnimočnú atmosféru.
 
 
Cenník krbových piecok EMBER TU 
Katalóg krbových piecok TU 

bottom of page