top of page

The Flame

ALTERNATÍVNE HORENIE

 

Etanolový oheň

S FLAME môžete vytvoriť priestor pre relaxáciu a pohodu. Otvorený oheň, horiace plamene a príjemné prostredie v akejkoľvek miestnosti sú veľmi lákavé pre odpočinok ale aj voľný čas. Horáky, krbové vložky či iné príslušenstvo z The FLAME nevyžadujú vloženie dymovodu a sú vhodné pre všetky obytné priestory. Môžete ich ľahko nastaviť, naplniť palivom, osvetliť a vychutnať si nádherný oheň. BIO-palivo (palivá na báze kvapalného alkoholu) je vyrábaný z obnoviteľných surovín, pri spáleninách nedochádza k dymu a nezanecháva žiadny zvyšky v horúcom vzduchu (1,5-2,9 kW).

 

Oheň s efektom

Nikdy predtým nevyzeral efektný plameň tak realisticky ako s novým „ohňom“ od THE FLAME. Všetko, čo potrebujete, je elektrická energia, Bio-tekutina (destilovaná voda), špeciálne lampy a ultrazvukový výparník, aby sa táto magická hra plameňov stala tak nádherne autentickou. Intenzita plameňov je nastaviteľná a šikovný diaľkový ovládač je veľmi ľahko ovládateľný. Jemná vodná hmla, ktorá je uvoľnená, pomáha vytvoriť príjemnú a pohodlnú atmosféru.

 

Plynové krbové vložky

Nová generácia plynových krbov THE FLAME je poháňaná zemným plynom alebo LPG. Pri otvorenej dekoratívnej verzii alebo uzavretom krbovom vykurovaní sú schopné uspokojiť aj individuálne potreby. Všetky krby do 7 m sú k dispozícii v "prednej, tunelovej, prednej s jednostrannou, trojstrannej krátkej-dlhej-krátkej a dlhej-krátkej-dlhej verzii". Samozrejme, že FLAME ponúka aj správny dymový/výparový systém.

 

Plynové horáky

Plynové horáky FLAME sú jediné svojho druhu. Skladajú sa z dvoch častí: horáka a

podpory pre pochodeň, ktoré neumiestňujú na vašu kreativitu žiadne obmedzenia. Všetko je možné! Bez ohľadu na to, či používate zemný plyn (metán) alebo LPG: všetky horáky sa môžu rozsvietiť diaľkovo manuálne alebo v plne automatickom režime. Existujú aj autonómne horáky, ktoré pracujú na plynových valcoch.

bottom of page