top of page

Prečo mať kozub vo vašej domácnosti

Updated: Aug 16, 2019Krby sú obľúbené vybavenie, ktoré väčšina kupujúcich považuje za plus pri hľadaní nového domova. Existuje mnoho výhod, ktoré prináša krb vo vašom dome, a tu je sedem ktoré sme vybrali:


1. Útulný oheň

Žiadny iný typ vykurovacieho spotrebiča neponúka také príjemné teplo aké môžete dostať len z ohňa. Bez ohľadu na to, či máte otvorené krbové kachle, krbovú vložku, kachle na pečenie alebo pelety, môžete pozorovať ako oheň tancuje a ponúka veselé miesto, kde sa môžete zhromaždiť okolo praskajúcich plameňov s rodinou a priateľmi.2. Romantické prostredie

Sedieť pred ohňom s osobou ktorú milujete, možno pri poháriku vína, môže byť veľmi romantické. Iba veľmi málo vecí vo vašej domácnosti ponúka okamžitý zasnený únik z reality tak ako krb. Rodičia, ktorí majú problém nájsť opatrovateľku, si môžu vychutnať romantickú atmosféru s ohňom bez toho, aby museli niekam chodiť.3. Teplo pri výpadku elektriny

Keď zasiahnu najhoršie druhy zimných búrok, elektrina je často vyradená. Ak máte kozub, môžete sa stále udržiavať v teple a k tomu mať aj veľa svetla. Ľudia bez krbov často mrznú v chladnom domove a čakajú na obnovu elektrickej energie.