Produkt VINCI od firmy Polyflam

Nová rada produktov VINCI od firmy Polyflam je ideálna pre vsadenie do nových kozubov alebo renováciu starých diel a oživenie historických portálov


Sila a bezpečnosť na vykurovanie vášho domu.

  1. Krby Polyflam majú veľmi vysokú účinnosť medzi 78% a 81%

  2. Minimálne uvoľňovanie oxidu uhoľnatého 0,10%

  3. Môžu ohrievať povrchy až do 130 m2.Krby Vinci, patentované Polyflam, sú vyrobené z ocele Corten o hrúbke 4 mm, ktorá vám zaručí bezpečie, teplo a atmosféru. Spoločnosť Polyflam sa taktiež rozhodla predvídať kritériá ekodizajnu krbov Polyflam VINCI kedže krby VINCI už vyhovujú nariadeniu Eco Dizajn 2022.Princíp fungovania krbov Polyflam:

  1. Prvé horenie je vo vrchnej komore a správa sa, ako klasický otvorený krb s minimálnou účinnosťou.

  2. Spodné horenie je zamerané na maximálnu účinnosť kde sa nachádza komora s ťahmi, dokáže udržať pahrebu aj 12 hodín bez použitia elektroniky.

  3. Ďalej je kombinácia vrchného a spodného ohňa pri ktorej dosahuje aparát maximálnu účinnosť.

  4. Posledným typom je horenie na vrchu podielom do spodnej komory pri odtiahnutí liatinových platni. Týmto spôsobom dokážeme kúriť vo vrchnej komore a zároveň dostať 30 až 50 percent tepla do rekuperátora a tým aj do celého domu.Ak máte záujem o produkty v tomto článku, neváhajte sa nás kontaktovať.Recent Posts

See All

Kontaktujte nás

na vypracovanie ponuky, dohodnutie stretnutia, alebo ak máte akékoľvek iné otázky

 

Kráľovič s.r.o

Hokovce 13, 935 84 Hokovce, Slovensko

Tel.: 00421903632312, 00421905501145

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon