top of page

Produkt VINCI od firmy Polyflam

Nová rada produktov VINCI od firmy Polyflam je ideálna pre vsadenie do nových kozubov alebo renováciu starých diel a oživenie historických portálov


Sila a bezpečnosť na vykurovanie vášho domu.

  1. Krby Polyflam majú veľmi vysokú účinnosť medzi 78% a 81%

  2. Minimálne uvoľňovanie oxidu uhoľnatého 0,10%

  3. Môžu ohrievať povrchy až do 130 m2.Krby Vinci, patentované Polyflam, sú vyrobené z ocele Corten o hrúbke 4 mm, ktorá vám zaručí bezpečie, teplo a atmosféru. Spoločnosť Polyflam sa taktiež rozhodla predvídať kritériá ekodizajnu krbov Polyflam VINCI kedže krby VINCI už vyhovujú nariadeniu Eco Dizajn 2022.Princíp fungovania krbov Polyflam:

  1. Prvé horenie je vo vrchnej komore a správa sa, ako klasický otvorený krb s minimálnou účinnosťou.

  2. Spodné horenie je zamerané na maximálnu účinnosť kde sa nachádza komora s ťahmi, dokáže udržať pahrebu aj 12 hodín bez použitia elektroniky.

  3. Ďalej je kombinácia vrchného a spodného ohňa pri ktorej dosahuje aparát maximálnu účinnosť.

  4. Posledným typom je horenie na vrchu podielom do spodnej komory pri odtiahnutí liatinových platni. Týmto spôsobom dokážeme kúriť vo vrchnej komore a zároveň dostať 30 až 50 percent tepla do rekuperátora a tým aj do celého domu.Ak máte záujem o produkty v tomto článku, neváhajte sa nás kontaktovať.Recent Posts

See All

Comments


bottom of page